ОТЧЕТ ГНИ В КИЕВСКОМ РАЙОНЕ

ОТЧЕТ ГНИ В КИЕВСКОМ РАЙОНЕ

В ДПІ у Київському районі м.Одеси зареєстровано

357 касових апаратів з електронною стрічкою

     

З початку року до системи зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій вже підключено 357 одиниць  РРО, які щоденно передають контрольно-звітну інформацію в електронній формі. Це становить 55 відсотків від загальної кількості зареєстрованої у податковому органі касової техніки.

Про це повідомили в управлінні інформаційних технологій та обліку платників ДПІ у Київському районі м.Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області

      З 1 січня 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені модемами, що передають інформацію з електронних стрічок.

     Одночасно звертаємо увагу, що платники, які використовують РРО та не подають звітність в електронному вигляді з початку року порушують вимоги закону.

Довідково: Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності РРО. Згідно із Законом, фінансова відповідальність за неподання  звітності РРО в електронному вигляді настає з 1 січня 2014 року. До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.

 

Термін сплати податку з доходів фізичних осіб

 за результатами річного декларування – до 01.08.2013 року

 

Згідно з нормами Податкового кодексу України, кожен громадянин має самостійно до 1 серпня сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ним податковій декларації про майновий стан та доходи.

Загалом з початку 2013 року до ДПІ у Київському районі м.Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області було подано 1204. декларації про майновий стан та доходи громадян, які задекларували доходи, отримані у 2012 році, на суму більш ніж 221,6 млн. гривень. Згідно поданих декларацій сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягала сплаті до бюджету склала 9,7 млн.гривень, з яких 9,6 млн. гривень вже надійшли до бюджету.

 

За 6 місяців у ДПІ у Київському районі м.Одеси

присвоєно 953 реєстраційних номерів облікової картки платника податків

     

У переважній більшості це діти, які готувалися до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу у вищі навчальні заклади, ті хто отримали спадщину,  діти сироти, над якими здійснюється опікунство та у разі виїзду за кордон.

      Нагадуємо, що дитина, яка не досягла 16 річного віку або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. В інтересах дитини це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун,  піклувальник).

    Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу  одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

     Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі видається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи або її уповноваженої особи до державної податкової інспекції за місцем проживання.  У такому  документі зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків.

    Взагалі протягом першого півріччя 2013 року видано 3077 довідок про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

  

Правом на податкову знижку скористалося

понад 600 мешканців Київського району м.Одеси

  

            За підсумками декларування доходів загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню згідно з поданими до ДПІ у Київському районі м.Одеси станом на 01.07.2013 податковими деклараціями про майновий стан та доходи, складає 404,0 тис. гривень.

Згідно з положеннями Податкового кодексу України до витрат, які дають право на використання податкової знижки, включаються:

частина суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом;

сума коштів або вартість майна, передані платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна у розмірі, що не перевищує 4% від суми його загального оподатковуваного доходу звітного року;

сума витрат платника податку на сплату страхових платежів та пенсійних внесків, сплачених платником податку страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя;

сума коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти.

 

Нагадуємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, можуть подати декларацію протягом усього року. Якщо платник податку не скористається в 2013 році правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2012 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься. 

 

Інформація за даними ДПІ у Київському районі

комментариев - 0 просмотров - 828

НАША РЕКЛАМА

Погода

Опрос

В передаче «Сарафан. Яркие дети» какие направления, которые мы будем освещать, наиболее интересны для вас?
опыты на кухне "Маленький гурман"
kids fashion
экобренды — формула здоровья
развлечения
студии, центры, обучение
здоровье
права и обязанности
путешествия
за кулисами

ИНТЕРЕСНОЕ

Кому есть смысл изучить вопрос РРО:

 1) тем, что уже активно их применяет: а это юридические лица (руководители и сотрудники) и предприниматели, реализующие товары, услуги за наличные или при расчетах клиентов карточками, не относящиеся к "льготчикам";

2) предпринимателям-"единщикам" 2-4 групп, которые вскоре все потеряют право неприменения РРО;

3) сотрудникам интернет-магазинов, которые потеряют такое право еще раньше, чем все "единщики";

4) всем, кто реализует что-либо за наличные или принимает к оплате карточки, даже если Вы все еще в списках "льготчиков" - чтобы убедиться, что Ваш вид деятельности не выйдет из "льготного" поля, а если выйдет, то когда именно;

5) покупателям, которые хотят знать свои права (ведь закон о РРО защищает права покупателя: только если Ваша покупка зафиксирована должным образом, Вы можете вернуть некачественный товар, или доказать его непоступление и т.п.).

 

Мы сделали это! Наш первый он-лайн курс! Внутри подарок!

09.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налоговое обязательство по декларации об имущественном состоянии и доходах;

-  налогообложение сельскохозяйственной продукции;

- «налоговый» отпуск единщиков 1 и 2 группы без наемных работников;

- статус предприятия уполномоченного (одобренного) эксперта;

- денежная форма расчета плательщиков ЕН 1, 2, 3 групп;

- внедрение системы электронного администрирования реализации горючего и спирта этилового.

 

Доступно о бизнесе, новости налоговые и хозяйственной деятельности

04.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налогообложение безвозвратной финансовой помощи;

-  акцизный налог на электроэнергию;

- штрафы за неучтенный товар;

- размер прожиточного минимума с 01.07.2019;

- налогообложение посылок;

- уведомления-решения на оплату налогового обязательства по декларации по налогу на недвижимое имущество.

 

Просто о бизнесе

Архив Новостей

Февраль 2020 (1)
Июль 2019 (2)
Июнь 2019 (2)
Май 2019 (2)
Апрель 2019 (1)
Март 2019 (3)