Новости от ГНИ в Киевском районе г.Одесса

Спеціально для відвідувачів сайтів sarafan.od.ua, arkada.net.ua, tv.arkada.net.ua ДПІ у Київському районі м.Одеси повідомляє:

 

1. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, що з 22.04 2013 року введена нова Декларація з особливого податку з додатками на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.

 

 

            2. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області нагадує, що з 1 січня 2013 року податкова декларація з податку на прибуток та звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій подається до органів ДПС один раз на рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду.

 

 

3. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, про внесення змін до Податкового кодексу об’єктів житлової нерухомості.

Для зручності платників законом переглянуто розміри житлової нерухомості, на яку нараховуватиметься пільга. Так, не сплачуватимуть податок власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків „пільгова площа” визначена у розмірі 250 кв. м., знову ж таки незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа. Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 кв. м., він також не сплачуватиме податок на нерухомість.

Однак, у разі, якщо об’єкти оподаткування використовуються власниками для одержання доходів, тобто надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності, пільга на них не діє.

 

4. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, що відкриті розрахункові рахунки для перерахування єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). За інформацією звертатися за адресою: Пр. Ак. Глушко 17/2, вікна 13-15 в Центрі обслуговування платників податків.

 

 

5. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, що екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів не поширюється на перереєстрацію транспорту придбаного до 01 вересня 2013 року.

 

 

 

 

6. Застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за неподання до Міндоходів звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку відстрочено до 1 січня 2014 року.

комментариев - 0 просмотров - 801

НАША РЕКЛАМА

Погода

Опрос

В передаче «Сарафан. Яркие дети» какие направления, которые мы будем освещать, наиболее интересны для вас?
опыты на кухне "Маленький гурман"
kids fashion
экобренды — формула здоровья
развлечения
студии, центры, обучение
здоровье
права и обязанности
путешествия
за кулисами

ИНТЕРЕСНОЕ

В этом выпуске вы узнаете:

— О периодичности плановых и условиях проведения внеплановых проверок бизнеса

— Курс валют на 22 декабря 2017

О внеплановых проверках бизнеса

В этом выпуске вы узнаете: — О ряде изменений в налоговом кодексе — Курс валют на 15 декабря 2017

Рост ставки НДС на некоторые изделия и другие изменения в налоговом кодексе

О моратории на проверки бизнесаВ этом выпуске вы узнаете:

— Сократилось ли в этом году в Украине количество проверок бизнеса?

— Курс валют на 21 декабря 2017

О моратории на проверки бизнеса

Архив Новостей

Январь 2018 (53)
Декабрь 2017 (5)
Октябрь 2017 (8)
Сентябрь 2017 (11)
Июль 2017 (1)
Июнь 2017 (4)