Новости от ГНИ в Киевском районе г.Одесса

Спеціально для відвідувачів сайтів sarafan.od.ua, arkada.net.ua, tv.arkada.net.ua ДПІ у Київському районі м.Одеси повідомляє:

 

1. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, що з 22.04 2013 року введена нова Декларація з особливого податку з додатками на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.

 

 

            2. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області нагадує, що з 1 січня 2013 року податкова декларація з податку на прибуток та звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій подається до органів ДПС один раз на рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду.

 

 

3. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, про внесення змін до Податкового кодексу об’єктів житлової нерухомості.

Для зручності платників законом переглянуто розміри житлової нерухомості, на яку нараховуватиметься пільга. Так, не сплачуватимуть податок власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків „пільгова площа” визначена у розмірі 250 кв. м., знову ж таки незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа. Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 кв. м., він також не сплачуватиме податок на нерухомість.

Однак, у разі, якщо об’єкти оподаткування використовуються власниками для одержання доходів, тобто надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності, пільга на них не діє.

 

4. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, що відкриті розрахункові рахунки для перерахування єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). За інформацією звертатися за адресою: Пр. Ак. Глушко 17/2, вікна 13-15 в Центрі обслуговування платників податків.

 

 

5. Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області повідомляє, що екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів не поширюється на перереєстрацію транспорту придбаного до 01 вересня 2013 року.

 

 

 

 

6. Застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за неподання до Міндоходів звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку відстрочено до 1 січня 2014 року.

комментариев - 0 просмотров - 871

НАША РЕКЛАМА

Погода

Опрос

В передаче «Сарафан. Яркие дети» какие направления, которые мы будем освещать, наиболее интересны для вас?
опыты на кухне "Маленький гурман"
kids fashion
экобренды — формула здоровья
развлечения
студии, центры, обучение
здоровье
права и обязанности
путешествия
за кулисами

ИНТЕРЕСНОЕ

Платите за услуги, товар, с карты на карту?Чем это грозит.

Вы узнаете о том, как перевести деньги через Приват24 на телефоне на расчетный счет.

Обращаем внимание всех получателей денег, что получение их напрямую на личную карту вне закона. 

 

Правильно ведем бизнес.

13.08.2018 года на нашем сайте размещена информация о новых консультациях по вопросам:

- пилотный проект ГФС "Электронный чек»;

- изменен адрес электронного почтового ящика ГФС;

- внесены изменения в Налоговый кодекс Украины;

- доходы наемных работников - оплата удержанных налогов;

- ставки местных налогов и сборов публикуются;

- плата за землю - разъяснения Минфина.

 

Налоговые консультации на тему:

Вы узнаете:

- о фактических проверках по кадрам;

- пример как это было;

- рекомендации, что делать при проверках.  

Какие документы нужны, а какие не нужны при начале бизнеса

Архив Новостей

Август 2018 (5)
Июль 2018 (4)
Июнь 2018 (5)
Октябрь 2017 (8)
Сентябрь 2017 (11)
Июль 2017 (1)