Британські кінематографісти їдуть на ОМКФ

З 11 по 19 липня пройде П’ятий Одеський Міжнародний кінофестиваль. Кінематографістів та кіноманів чекає насичена конкурсна програма, численні майстер-класи, зустрічі та багато іншого. Вкотре серед учасників фестивалю глядачі побачать багатьох представників британської кіносфери:

 

12 липня за підтримки Британської Ради традиційно відбудеться кінопоказ на Потьомкінських сходах у супроводі симфонічного оркестру – усі бажаючі зможуть переглянути фільм Альфреда Хічкока «Шантаж».

 

«Шантаж» посів особливе місце в творчості режисера та всього британського кінематографу, ставши першим повнометражним звуковим фільмом, створеним у Сполученому Королівстві. На фестивалі буде продемонстрована менш відома - німа - версія стрічки, оригінальна плівка якої була відновлена національним архівом British Film Institute. Кінопоказ на Потьомкінських сходах особисто представить головний куратор архіву BFIРобін Бейкер. Вхід вільний.

 

Журі міжнародного конкурсу очолить відомий британський режисер, продюсер та сценарист Пітер Веббер, який прославився фільмом «Дівчина з перловою сережкою» із Скарлетт Йоханссон та Коліном Фертом у головних ролях. Картина отримала свого часу три номінації на премію «Оскар», дві номінації «Золотий глобус» та 10 номінацій Британської академії.

 

Також у рамках програми кінофестивалю буде представлена міні-ретроспектива  Стівена Фрірза - одного з найяскравіших та знакових режисерів Великої Британії. Глядачам добре відомі його фільми «Королева», «Небезпечні зв’язки», а також нещодавня робота - «Філомена», що здобула 9 нагород на Венеціанському кінофестивалі та численні номінації на інших фестивалях.  Кінематографіст неодноразово удостоювався найпрестижніших кіно-нагород: призів Берлінського і Венеціанського кінофестивалів, премії «Гойя» і «Сезар», а також номінувався на «Оскар», «Золотий глобус» і «Золоту пальмову гілку» Канн. Почесний гість такожпроведе майстер-клас для студентів Літньої кіношколи, а на урочистій церемонії відкриття буде нагороджений премією «золотий Дюк» за внесок у кіномистецтво.

 

Лектором Літньої кіношколи стане британський продюсер лорд Девід Паттнем. Фільми, над якими він працював, отримали 10 нагород «Оскар» та 25 премій BAFTA та «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю.

Британська Рада здійснює постійну підтримку ОМКФ та сприяє налагодженню зв’язків між українськими та британськими культурними організаціями.

 

Все новости об Одесском международном кинофестивале

комментариев - 0 просмотров - 720

НАША РЕКЛАМА

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

Погода

Опрос

В передаче «Сарафан. Яркие дети» какие направления, которые мы будем освещать, наиболее интересны для вас?
опыты на кухне "Маленький гурман"
kids fashion
экобренды — формула здоровья
развлечения
студии, центры, обучение
здоровье
права и обязанности
путешествия
за кулисами

ИНТЕРЕСНОЕ

Кому есть смысл изучить вопрос РРО:

 1) тем, что уже активно их применяет: а это юридические лица (руководители и сотрудники) и предприниматели, реализующие товары, услуги за наличные или при расчетах клиентов карточками, не относящиеся к "льготчикам";

2) предпринимателям-"единщикам" 2-4 групп, которые вскоре все потеряют право неприменения РРО;

3) сотрудникам интернет-магазинов, которые потеряют такое право еще раньше, чем все "единщики";

4) всем, кто реализует что-либо за наличные или принимает к оплате карточки, даже если Вы все еще в списках "льготчиков" - чтобы убедиться, что Ваш вид деятельности не выйдет из "льготного" поля, а если выйдет, то когда именно;

5) покупателям, которые хотят знать свои права (ведь закон о РРО защищает права покупателя: только если Ваша покупка зафиксирована должным образом, Вы можете вернуть некачественный товар, или доказать его непоступление и т.п.).

 

Мы сделали это! Наш первый он-лайн курс! Внутри подарок!

09.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налоговое обязательство по декларации об имущественном состоянии и доходах;

-  налогообложение сельскохозяйственной продукции;

- «налоговый» отпуск единщиков 1 и 2 группы без наемных работников;

- статус предприятия уполномоченного (одобренного) эксперта;

- денежная форма расчета плательщиков ЕН 1, 2, 3 групп;

- внедрение системы электронного администрирования реализации горючего и спирта этилового.

 

Доступно о бизнесе, новости налоговые и хозяйственной деятельности

04.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налогообложение безвозвратной финансовой помощи;

-  акцизный налог на электроэнергию;

- штрафы за неучтенный товар;

- размер прожиточного минимума с 01.07.2019;

- налогообложение посылок;

- уведомления-решения на оплату налогового обязательства по декларации по налогу на недвижимое имущество.

 

Просто о бизнесе

Архив Новостей

Февраль 2020 (1)
Июль 2019 (2)
Июнь 2019 (2)
Май 2019 (2)
Апрель 2019 (1)
Март 2019 (3)