Регистраторы расчетных операций:

 

 

Спеціально для відвідувачів сайтів www.arkada.net.ua, www.tv.arkada.net.ua, www.sarafan.od.ua інформація від ДПІ. На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі «гаряча лінія» відповідає начальник відділу забезпечення доступу до публічної інформації, організації розгляду звернень громадян, надання адміністративних та консультативних послуг ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Друмова Наталія Сергіївна: 

 

 

 

Після оновлення програмного забезпечення перереєстрація РРО не потрібна

 

   Відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів Міндоходів дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів та фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці у пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані.

      З метою забезпечення виконання норм Закону суб’єкти господарювання мають використовувати РРО із вбудованим модемом або РРО із зовнішнім модемом та, відповідно, оновленим програмним забезпеченням.

     При проведенні оновлення програмного забезпечення РРО не змінюються дані щодо фіскального номера РРО, дати занесення фіскального номера РРО, індивідуального номера платника, дати занесення індивідуального номера платника, тому перереєстрація РРО у такому разі не здійснюється.

     Згідно з Порядком реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом ДПАУ від 01.12.2000 р. № 614, перереєстрація РРО здійснюється у разі використання його в іншій господарській одиниці суб’єкта господарювання.

Детальніше про це можна дізнатися в «Єдиній базі податкових знань» у підкатегорії 109.06.

Регистраторы расчетных операций:
 

 

   До уваги платників податків, які використовують РРО

 

    ДПІ у Київському районі м.Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області звертає увагу, що з 1 січня 2013 року, відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»,суб’єктам господарювання необхідно подавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку.

     Суб’єктам господарювання, які не мають можливості подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку, нагадуємо, що 15 серпня 2013 року останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за липень 2013 року.

 

 

К полной статье 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Новини надаються Державною податковою службою в рамках партнерської програми зі ЗМІ , а саме з медіа-проектом "Сарафан" та телепроектом "Закон.Податки.Право", які фінансуються компанією "Аркада-Гранд" (офіційний сайт www.arkada.net.ua), що надає повний спектр юридичних та бухгалтерських послуг.

 

В разі необхідності записуйтесь на індивідуальну податкову, юридичну консультацію за телефонами: (048) 73-73-008, (093) 379-24-55, або через електронну адресу info@arkada.net.ua. Перша консультація Клієнту БЕЗКОШТОВНА (до 30 хв.). Чекаємо на Вас! 

"Аркада-Гранд" - Ваш експерт в морі юридичних та фінансових питань!

комментариев - 0 просмотров - 985

НАША РЕКЛАМА

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

Погода

Опрос

В передаче «Сарафан. Яркие дети» какие направления, которые мы будем освещать, наиболее интересны для вас?
опыты на кухне "Маленький гурман"
kids fashion
экобренды — формула здоровья
развлечения
студии, центры, обучение
здоровье
права и обязанности
путешествия
за кулисами

ИНТЕРЕСНОЕ

Кому есть смысл изучить вопрос РРО:

 1) тем, что уже активно их применяет: а это юридические лица (руководители и сотрудники) и предприниматели, реализующие товары, услуги за наличные или при расчетах клиентов карточками, не относящиеся к "льготчикам";

2) предпринимателям-"единщикам" 2-4 групп, которые вскоре все потеряют право неприменения РРО;

3) сотрудникам интернет-магазинов, которые потеряют такое право еще раньше, чем все "единщики";

4) всем, кто реализует что-либо за наличные или принимает к оплате карточки, даже если Вы все еще в списках "льготчиков" - чтобы убедиться, что Ваш вид деятельности не выйдет из "льготного" поля, а если выйдет, то когда именно;

5) покупателям, которые хотят знать свои права (ведь закон о РРО защищает права покупателя: только если Ваша покупка зафиксирована должным образом, Вы можете вернуть некачественный товар, или доказать его непоступление и т.п.).

 

Мы сделали это! Наш первый он-лайн курс! Внутри подарок!

09.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налоговое обязательство по декларации об имущественном состоянии и доходах;

-  налогообложение сельскохозяйственной продукции;

- «налоговый» отпуск единщиков 1 и 2 группы без наемных работников;

- статус предприятия уполномоченного (одобренного) эксперта;

- денежная форма расчета плательщиков ЕН 1, 2, 3 групп;

- внедрение системы электронного администрирования реализации горючего и спирта этилового.

 

Доступно о бизнесе, новости налоговые и хозяйственной деятельности

04.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налогообложение безвозвратной финансовой помощи;

-  акцизный налог на электроэнергию;

- штрафы за неучтенный товар;

- размер прожиточного минимума с 01.07.2019;

- налогообложение посылок;

- уведомления-решения на оплату налогового обязательства по декларации по налогу на недвижимое имущество.

 

Просто о бизнесе

Архив Новостей

Февраль 2020 (1)
Июль 2019 (2)
Июнь 2019 (2)
Май 2019 (2)
Апрель 2019 (1)
Март 2019 (3)