Фестиваль «IX дні польського кіно в Україні» розпочнеться 10 квітня

Фестиваль «IX дні польського кіно в Україні» розпочнеться 10 квітня

 

10 квітня стартує фестиваль «IX Дні Польського Кіно в Україні» - культурний проект Польського Інституту у Києві, який вже вдев'яте представляє українському глядачеві найцікавіші, знакові картини сучасного польського кінематографа.

Фестиваль «IX Дні Польського Кіно» проходитиме з 10 по 16 квітня у Києві, Одесі, Донецьку, Харкові, Вінниці та Тернополі. Цього року фестиваль відкриє нова стрічка видатного польського режисера, неодноразового лауреата Каннського кінофестивалю Анджея Вайди «Валенса. Людина з надії». Фільм, вперше показаний на Венеціанському кінофестивалі (2013), завершує трилогію Вайди про владу. Перша стрічка «Людина з мармуру» (Приз міжнародної асоціації кінокритиків ФІПРЕССІ на Каннському МКФ-1978) препарував сталінську епоху, друга – «Людина з заліза» (Золота пальмова гілка Каннського МКФ-1981) – «по гарячих слідах» досліджувала події на Ґданській судноверфі 1980 року. Через 30 років Вайда звернувся до біографії лідера легендарної профспілки «Солідарність», колишнього польського президента Леха Валенси, намагаючись зрозуміти, як електрик за професією, люблячий чоловік і батько, змінив історію держави. Вхід на фільм-відкриття буде вільним у всіх містах проведення фестивалю.

Також в рамках «IX Днів Польського Кіно» покажуть два фільми, засновані на реальних подіях: трилер про боротьбу бізнесу з корумпованою державною машиною «Закрита система» і реалістичну драму «Любов» про молоде подружжя з провінції, до чийого життя втручається третя сторона. Про комічні і трагічні будні варшавських дорожніх служб розповість фільм «Автоінспекція», що отримав призи Польської Кіноакадемії за кращий сценарій і кращу чоловічу роль. Альтернативна історія життя знаменитого польського драматурга, філософа, художника і скандаліста Віткаци буде представлена в ретро-стрічці «Містифікація» , а екранізація детективного бестселера «Поглинання» спробує відповісти на питання, чи можна вчинити вбивство в гіпнотичному трансі.

У столиці покази фестивалю «IX Дні Польського Кіно» пройдуть у кінотеатрі «Жовтень». Крім того, лише у Києві, у кінотеатрі ім. Чапаєва, відбудеться ретроспектива Романа Поланського - одного з найвизначніших режисерів сучасності, володаря премії Оскар. Програма включатиме короткометражні стрічки метра та його акторські роботи.

Медіа-партнери фестивалю: Maxxi TVФокусУкраїнський ТижденьМедианяняoKino.uaKinomaster.org,фрАза.uaKino-teatr.uaЕра ФМ

Сторінка фестивалю на сайті Артхаус Трафік (інформація, матеріали, відео): http://arthousetraffic.com/ru/festivals/ix-polish-films-festival/

комментариев - 16777215 просмотров - 1896

НАША РЕКЛАМА

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

Погода

Опрос

В передаче «Сарафан. Яркие дети» какие направления, которые мы будем освещать, наиболее интересны для вас?
опыты на кухне "Маленький гурман"
kids fashion
экобренды — формула здоровья
развлечения
студии, центры, обучение
здоровье
права и обязанности
путешествия
за кулисами

ИНТЕРЕСНОЕ

Кому есть смысл изучить вопрос РРО:

 1) тем, что уже активно их применяет: а это юридические лица (руководители и сотрудники) и предприниматели, реализующие товары, услуги за наличные или при расчетах клиентов карточками, не относящиеся к "льготчикам";

2) предпринимателям-"единщикам" 2-4 групп, которые вскоре все потеряют право неприменения РРО;

3) сотрудникам интернет-магазинов, которые потеряют такое право еще раньше, чем все "единщики";

4) всем, кто реализует что-либо за наличные или принимает к оплате карточки, даже если Вы все еще в списках "льготчиков" - чтобы убедиться, что Ваш вид деятельности не выйдет из "льготного" поля, а если выйдет, то когда именно;

5) покупателям, которые хотят знать свои права (ведь закон о РРО защищает права покупателя: только если Ваша покупка зафиксирована должным образом, Вы можете вернуть некачественный товар, или доказать его непоступление и т.п.).

 

Мы сделали это! Наш первый он-лайн курс! Внутри подарок!

09.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налоговое обязательство по декларации об имущественном состоянии и доходах;

-  налогообложение сельскохозяйственной продукции;

- «налоговый» отпуск единщиков 1 и 2 группы без наемных работников;

- статус предприятия уполномоченного (одобренного) эксперта;

- денежная форма расчета плательщиков ЕН 1, 2, 3 групп;

- внедрение системы электронного администрирования реализации горючего и спирта этилового.

 

Доступно о бизнесе, новости налоговые и хозяйственной деятельности

04.07.2019 года на нашем сайте размещены актуальные консультации на темы:

- налогообложение безвозвратной финансовой помощи;

-  акцизный налог на электроэнергию;

- штрафы за неучтенный товар;

- размер прожиточного минимума с 01.07.2019;

- налогообложение посылок;

- уведомления-решения на оплату налогового обязательства по декларации по налогу на недвижимое имущество.

 

Просто о бизнесе

Архив Новостей

Февраль 2020 (1)
Июль 2019 (2)
Июнь 2019 (2)
Май 2019 (2)
Апрель 2019 (1)
Март 2019 (3)